09.03.2008  |  Novinky

Bezvědomí

Návštěva italské Pisy nebyla moc úspěšná, měl jsem odjezdit 3 koně, ale nakonec z toho byly necelé dva dostihy.

Nejdříve jsem byl 3. ve st.ch. v sedle Noble Crosse a poté jsem nepříjemně spadnul z debutujícího Royal Rumble. Po pádu jsem byl okamžitě v bezvědomí a probudila mě až siréna z převážející sanitky. Potom jsem strávil dvě hodiny v místní "pohotovosti", kde mi neudělali ani základní vyšetření, natož nějaké rtg. Hlavu jsem měl sice jako střep, ale z téhle nemocnice, jsem prchal, jak jen to šlo. Po propuštění mi oznámili, že zpátky se dostanu jedině taxikem, takže jsem v dostihových barvách odchytával taxi před nemocnicí. Hrůza. Nakonec ale vše dobře dopadlo a za 15 eur jsem se dostal zpátky na závodiště.

Výsledky a videa:

Noble Cross

Royal Rumble

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie