13.03.2010  |  Novinky

Bahenní koncert

Ve středu v Grossetu jsem jezdil 2 koně P. Faverovi a i přes nepřízeň počasí a vodních podmínek na dráze jsem oba dostihy vyhrál.

Nejdříve jsem nastoupil do crossu na 4500m v sedle SERGENTE GARCII (video), který nesl nejvyšší hmotnost 74 kg, ale to ho vůbec nehandicapovalo a v pohodě jsem s ním vyhrál stylem start-cíl, i když asi 4 skoky před cílem jsem měl co dělat, abych se udržel v sedle. Jenže štěstí k vítězstvím patří.

Potom jsem jezdil ISLAND RESIDENCE (video) v siepách na 3400m, kde si R.Romano vybral debutujícího Franka Stellu a na prvním skoku se poroučeli k zemi. Takže už po prvním skoku jsem si říkal, že bych mohl vyhrát, když mi odpadl zřejmě lepší stájový kolega. Na velmi rozbahněné dráze jsem se nechtěl moc ušpinit, a tak jsem i v tomto dostihu zvolil taktiku start-cíl, která se v ten den osvědčila, jako ideální, i když jsem měl ke konci dostihu dost práce Islanda udržet v čele, protože soupeři útočili ze všech stran. Párkrát jsem na něm použil styl vyjetí ála Andrés a to na něj velmi dobře platilo. Takže jsem si v cíli vychutnal krásný DOUBLE a v baru jsem si mohl dát za odměnu chlazený Budweiser.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Tiumen